Denne uken har vært travel og innholdsrik. Mye av tiden har gått med til planlegging for bassengets ankomst neste uke, og opparbeiding av tomten nede fra fredag. Vi har også inngått avtale med xl- bygg om levering av materialer til utebod og utestue, som skal på plass neste gang Per Svein kommer hjem. Jeg har skrevet ulike lister for gjøremål og innkjøp. Vi er i rute nå, det tror vi i alle fall.
Jeg har lest ut denne boken, som var uventet bra. Et mammutkjøp.
Denne har jeg også lest, den ble kjøpt på bruktbutikken i Vågsbygd. Eva Joly er et forbilde for meg, og hel ved tvers igjennom.
Per Svein har kjøpt dette bildet av Gerd Lill. Det er 20×30 cm, og skal hentes på søndag.
Vi fikk en hengestol av de i leiligheten for de får ikke brukt den. Vi skal henge den under verandaen her.
Det har vært fine dager på kontoret. Jeg har kommet inn i en veldig god flyt☀️
Resultatene fra mammografien er kommet👍
Null hull hos tannlegen i går🤗
Tre rådyr kom forbi kontorvinduet i går morges, og ga seg til å beite langs veikanten opp mot Herleik.
Vi har hatt mye vær denne uken.
Det er mye byggesktivitet nå, og den siste tomta oppe ble solgt denne uken. Nå er det tre tomter igjen.
De er godt i gang med å bygge båthavna. Foreløpig ligger den feil vei, den skal ligge utover. Neste uke blir de ferdige her, enn så lenge er det helg.
Vi har sørget for litt vår, både ute og inne.
Jeg håper du får en strålende lørdag, her meldes det i alle fall sol☀️